| 鋼の種類 | 195/235/355 |
|---|---|
| Znのコートの固まり | 40-275g |
| 長さ | カスタマイズされた |
| 形 | C/Z |
| 形 | C/Z |
|---|---|
| 標準 | GB、ASTM、JIS、BS、等。 |
| 色 | 銀 |
| パッケージ | 標準輸出パッケージ |
| Fire resistance | Class A |
|---|---|
| Width | 600mm - 1200mm |
| Compliance standards | ASTM, EN, JIS |
| Product name | Corrugated Metal Decking |
| Finish | Galvanized / Painted / Plain |
|---|---|
| Coating | Zinc Coating (G60 - G275) |
| Material | Galvanized Steel |
| Length | Customizable Up To 6000mm |